Logowanie

Aktualności

Ligowcy na start !!

• autor: trener.piotrek, 2015-04-11 21:40

W dniu 11 kwietnia 2015 roku ruszyły rozgrywki ligowe Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Naszym przeciwnikiem była drużyna Drukarza Warszawa. Pierwsze 2 kwarty zdecydowanie pod nasze dyktando i wynik do zmiany stron 2:0 dla Sokołów. Pod koniec 3 kwarty rzut wolny dla Drukarza i bramka kontaktowa. Od tej pory napór Drukarza był coraz większy. Ostatecznie 3 pkt zostają na boisku przy ul. Rudzkiej 6. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Sokoła Warszawa.

W meczu zagrali: Karol Rakowski, Mikołaj Zając, Janusz Selibórski, Iwo Grzybowski, Patryk Wołynka, Kacper Krupa, Piotr Markowski, Piotr Wrona, Nikodem Karwowski, Kamil Bugała, Jakub Zbyrasz, Jaś Grzybowski i Alek Goluch.