Klub Sportowy Sokół Warszawa - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Zostań sponsorem Sokoła

Szanowni Państwo.

Zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy z naszym  klubem. Proponowana przez nas forma współpracy miałaby polegać na ustaleniu zakresu wsparcia i promocji zarówno naszego klubu jak i Państwa firmy.

Na wstępie kilka słów na temat Szkółki Piłkarskiej Sokół Warszawa

Założycielem Szkółki Piłkarskiej Sokół Warszawa są trenerzy Adam Kondracki i Piotr Borkowski. Pan Adam swoją karierę trenerską rozpoczynał w Rysiu Laski. Pracował również w Marymoncie Warszawa. Jest założycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego Dragon Bielany. Współpracuje także z Piłkarskim Stowarzyszeniem Sportowym Legion Warszawa.

Klub września 2014r. W Klubie trenuje ponad 40 osób w różnym wieku (zarówno chłopcy jak i dziewczęta). Głównie działamy na terenie dzielnicy Warszawa-Bielany

Posiadamy grupę wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej z uprawnieniami UEFA. Nasi trenerzy są absolwentami lub studentami Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i mają już spore doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Korzyści, jakie odniesie Państwa Firma z faktu sponsorowania naszego klubu:

·         reklama dla wszystkich odbiorców na terenie całego kraju

·         umocnienie pozytywnego wizerunku firmy poprzez pozytywne skojarzenia z popularyzacją i wspieraniem piłki nożnej, która w obecnych czasach jest najbardziej rozpoznawalnym sportem na całym świecie.

·         współpraca jest subtelniejsza niż zwykła reklama, a w związku z tym jest bardziej wiarygodną formą promocji Państwa firmy

·         firmy nawiązujące różnego rodzaju współprace postrzegane są zarówno przez klientów jak i konkurencję jako silne, innowacyjne i wiodące w branży

·        ·         Organizowaliśmy cykle turniejów piłki nożnej Sokół Winter CUP i Sokół Summer CUP w których zagrało 768 zawodników z 64 drużyn w różnych kategoriach wiekowych.

Proponujemy sposoby przekazania oraz umieszczenia informacji o sponsorze:

·         umieszczenie logo sponsora na banerach reklamowych podczas organizowania imprez sportowych na terenie Mazowsza. Organizujemy cykle turniejów piłki nożnej Sokół Winter CUP i Sokół Summer CUP w których zagrało 768 zawodników z 64 drużyn w różnych kategoriach wiekowych.

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy na wszelkich zawodach sportowych z naszym udziałem (zarówno w Polsce jak i za granicą)

·         umieszczenie linku wraz z logo na klubowej stronie Szkółki piłkarskiej Sokół Warszawa www.sokolwarszawa.futbolowo.pl

·         umieszczenia logo Państwa firmy na klubowych dresach reprezentacyjnych

·         umieszczenie logo sponsora na wszelkiego rodzaju gadżetach: długopisy, breloczki, koszulki, czapki, inne.

·         umieszczenie logo sponsora podczas akcji reklamowych na ulotkach, plakatach, kalendarzach

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy na zgrupowaniach, wyjazdach i obozach szkoleniowych

·         reklamowanie i rozprzestrzenianie nazwy Państwa firmy podczas szkoleń i pokazów organizowanych przez nasz klub